Zawsze jest dobry czas, by stworzyć charakterystyczny logotyp dla firmy, jednak naprawdę idealny moment to po prostu początek. Po stworzeniu marki, dobrze jest od razu zadbać o jej dużą rozpoznawalność. Logo pomaga w identyfikacji firmy pośród innych, jest wizualnym bodźcem, który łatwo zapamiętać. Największe marki świata mają logotypy wyceniane nawet na miliony dolarów. W logo tkwi zatem ogromna siła.

Logo dla firmy

Zlecenie zaprojektowania logo może kojarzyć się z jakimś wielkim przedsięwzięciem finansowym. Być może młodzi przedsiębiorcy dopiero raczkujący na rynku sądzą, że na taki wydatek na początku nie mogą sobie pozwolić. To zupełnie błędne myślenie. Dzięki usłudze firmy robimylogo.pl każda, nawet najmniejsza marka produktów, może mieć swój rozpoznawalny znak. Dzięki logotypowi można szybciej zaistnieć w świadomości konsumentów. Bodziec wizualny jakim jest logo, jest szczególnie mocno zapamiętywany przez wzrokowców. Posiadanie własnego logotypu wygląda też po prostu profesjonalnie. Dzisiaj nawet prywatne strony internetowe opatrzone są kreatywnymi logotypami. Duża firma, marka czy instytucja lub organizacja pozarządowa typu fundacja czy stowarzyszenie, zwyczajnie nie mogą pozwolić sobie na nieposiadanie logo. Obniża to ich wiarygodność w oczach odbiorców. Logo to trochę takie pierwsze wrażenie – gdy go nie ma, odbiorcom coś zgrzyta.

Jak powstanie Twoje logo?

Dla grafików i projektantów z firmy robimylogo.pl najważniejszy jest kontakt z klientem i szczegółowe wybadanie oczekiwań. W końcu logo powstaje dla konkretnego odbiorcy, któremu musi się podobać. Znak ten będzie znajdował się na różnych elementach tworzących tak zwaną identyfikację wizualną. Logo pojawi się zatem na ulotkach reklamowych, wizytówkach (również tych elektronicznych), etykietach i opakowaniach, metkach. Zlecając projekt logo, można zlecić również projekt papieru firmowego i projekt ulotki – dzięki temu otrzyma się komplet materiałów do promocji. Będą one spójne i w jednym stylu – to robi bardzo dobre wrażenie na współczesnym konsumencie. Jak zatem przygotować się do zlecenia projektu swojego logo. Najlepiej w odrobinę refleksyjny sposób. To jest po prostu zamknąć oczy i odrobinę pomyśleć o swojej firmie czy marce. Jakie stoją za nią wartości, co jest głównym symbolem, z czym powinna się kojarzyć. Zamówione logo może mieć charakter typograficzny (napis wybranym frontem) lub też graficzny. Wszystko zależy od wybranego pakietu.

Gotowe projekty logo

W zależności od wykupionego pakietu, klient otrzyma kilka różnych propozycji projektu logo np. projekt logo Warszawy. Na bieżąco będą one konsultowane, tak by nanieść ewentualne poprawki, które będą sugerowane przez osobę zamawiającą. Taka dbałość o proces realizowania zamówienia wynika z tego, że największą radością projektantów z firmy robimylogo.pl jest autentyczna radość klienta. Jeżeli stworzone dla niego logo w pełni odpowiada jego potrzebom i wyobrażeniom, to największa satysfakcja. Takie logo wypuszczone w świat, będzie szybko pomagało zbudować prężną i świetnie działającą markę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here